Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Šperky? co právě letí...

Accessories

K nejstarším doplňkům, které my ženy máme velmi v oblibě, patří šperky. Zlato, stříbro, bižuterie, perly či diamanty. Tím vším se rády zdobíme! Pokud vás váš partner nezahrnuje drahými šperky, nesmutněte a udělejte si radost sama, třeba sexy bižuterií!

Drahé zlato či diamanty za statisíce korun už nejsou výsadou jen bohatých, protože za šperk považujeme kromě luxusního prstenu s drahokamem také jemný řetízek, za který zaplatíme třeba necelou pětistovku. Šperky nemusíme nosit jen na slavnostní příležitosti, šperky se již běžně zkrášlujeme pro běžný den.

Není důležité, jak je šperk drahý, ale jaký je a kde ho nosíme.

Jaký si vybrat
Záleží na vkusu každé z vás. K podrhnutí celkové image stačí vybrat jednoduchý, nenápadný šperk, který může být z přírodního materiálu, světlých barev či odstínech. Jestli se nespokojíte s bižuterií a potrpíte si na dražší šperky, můžete využít například zlato (bílé, žluté, růžové), které může být zdobené perlami, drahými kameny a diamanty. Jsou kvalitně zpracované a investice do nich se rozhodně vyplatí.

Romanticky  nebo drsně
Romantické dámy mají rády šperky, které podtrnou jejich ženskost. Tyto ženy používají bižuterii zdobené kamínky nebo ornamenty. Ženy, které na sebe rády strhávají pozornost nosí výrazné náhrdelníky či náramky, čím výraznější šperk tím lépe! 

Obchody nám nabízí celou škálu šperků. Prstýnky, řetízky, náramky, náušnice, brože. Vybírejte si podle vašeho stylu. Popuste uzdu fantazii a šperky rozhodně kombinujte! Jen nesmíte zapomenou, že například elegantní šperk se nehodí ke sportovnímu stylu a podobně.

Šperky a prsteny
Jeden z nejoblíbenějších šperků jsou náušnice, které vám výrazně ovlivní tvar obličeje. Vyberte si takové, které berou v úvahu váš styl, rysy, tvar a linie obličeje.

Accessories.Accessories.Accessoriesaccessoriesaccessories

Při výběru prstýnku dbejte na velikost ruky a prstů a délku prstů. Prsten může totiž krátké prsty opticky zkrátit, což u dlouhých prstů nevadí. Proto si majitelky kratších prstů vybírejte spíše prsteny jemnější, tenčí a méňe nápadné.

IN: Krátké prsty opticky prodlouží podlouhlé tvary kamenů!

OUT: Nenoste příliš mnoho prstenů. Všechny šperky by měly být ze stejného kovu, jinak se váš záměr být sexy mine účinkem.

Šperků se rozhodně nebojte, měly by být součástí každé z nás a našeho šatníku. Stačí přijít na to, jak je nosit a zkombinovat. Do obchodu vyražte klidně s kamarádkou, která vám ochotně poradí. Mezi další doplňky, které nesmíme vynechat, patří také pásky či brýle!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář