Jdi na obsah Jdi na menu
 


Techniky líbání

Líbání Lehoučkými dotyky

Tento druh polibku má za úkol vydráždit partnera či partnerku a u některých osob může vyvolat příjemné mrazení. Takže jak na něj? Co nejjemněji se dotkněte partnerových úst a poté po nich přejíždějte tak něžně, jako byste jeho rty hladili peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Můžete po chvíli místo rtů použít špičku jazyka a poté jeho navlhčené rty jemně pofoukat. Uvidíte, že to vašeho partnera či partnerku nenechá chladné. Přidejte do práce i ruce, zlehoučka po rtech přejíždějte prstem, pokud bude reagovat pozitivně, můžete spodní ret lehce uchopit mezi prsty, přitáhnout ho ke svým ústům a vložit do úst. Můžete přitom partnera i lehce štípnout, tento možná trošku agresivní polibek vzruší zejména muže.

Dýchání z úst do úst

Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám.

Líbání rty i zoubky

Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Francouzké polibky

Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná.

Objímání se rty

Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.

Líbání na různé části těla

Hledejte rty a jazykem na těle partnera erotogenní zóny a přijdete na to, že jsou na velmi netradičních místech, domluvte se s partnerem, aby vám naznačil, ve kterých místech je mu váš jazyk nebo rty na těle nejpříjemnější.

Další tipy jak líbat

Rady pro ženy:

Chcete-li, aby se váš partner zlepšil v líbání, pošlete mu po schůzce dopis s hodnocením jeho líbání, hodnoťte něžnost, vůni rtů, ohebnost jazyka, prostě cokoliv. Nezapomeňte navrhnout nějaká vylepšení, popřípadě partnera pozvat na doučování. Citlivý partner vás po takovémto dopise jistě mile překvapí.

Podělte se o hlt lahodného nápoje se svým milovaným, bude nesmírně překvapen vaším originálním nápadem a vaší nečekanou divokostí.

Rady pro muže:

Nikdy nemůžete ženě dopřát kouzlo jejího prvního chtěného polibku..., ale můžete se tomu přiblížit - ve vhodné chvíli líbejte partnerku na krk či na holá záda.

Líbejte ženu od rtů po krku směrem dolů a jděte tak daleko, jak jen jí to bude milé, a ne, abyste se zastavili u pupíku. Vždyť záleží na jejím přání.

 

První opravdový polibek je něco jako křest ohněm. V každém případě člověk vstupuje do neprobádané oblasti, kterou ať chce nebo nechce musí prozkoumat sám na vlastní pěst... nebo vlastně pusu! Nezáleží na tom, jestli se jedná a ten úplně první polibek v životě nebo o první polibek s novým partnerem. V obou případech je to přece POPRVÉ!
Jak ale líbat, aby z vás byl váš miláček na větvi? Mají se první milostné polibky podobat rozechvělým dotekům, nebo by měly prozradit vaši vášnivou a temperamentní povahu? Těžko říct, ale s novým průvodcem můžeš nalézt spoustu dobrých rad a líbacích tipů!

Nejdříve ze všeho se budu věnovat CHYBÁM V LÍBÁNÍ, jichž se zamilovaní často dopouštějí, ale vlastně o nich ani nevědí...

OD TOHOHLE RUCE PRYČ!

  • NEKOUSAT! - Pokud tě tvoje drahá polovička přímo nevyzve, abys klidně vystrčila zoubky, protože to má rád, raději si ponech projevy vášně na příště, až bude atmosféra oněco uvolněnější. Cucfleky a podobné "okrasné" záležitosti mohou být někdy pěkně nepříjemné...
  • PROJEV SE! - Nechce se ti hned "skočit" na divokou francouzštinu? Raději svého miláčka upozorni dopředu. Není nic horšího, než předstírat mrtvého brouka a občas jen tak mrtvolně plácnout jazykem do prostoru! Buď a nebo!
  • KOUZLA SE RTĚNKOU - Málokterý kluk by hořel nadšením z toho, že vypadá jako klaun! Takže pokud se bez rtěnky jednoduše nedokážeš obejít, používej takovou, která na tvářích tvého kluka nezanechá viditelné následky!
  • PŘÍLIŠ MOKRÉ POLIBKY - Nechceš, aby si tvůj kluk těsně po líbání připadal, jako by si to právě "rozdal" s podvraťákem své stoleté sousedky? Příliš uslintané líbání není to pravé ořechové - je to jednoduše nechutné!

Pusa na tvář.

Polibek na přivítanou nebo když chcete být pozorný. Při setkání ho můžete vlepit

i kamarádce (přípustný je pouze lehký dotyk!). Partnerku jím můžete častovat třeba tehdy, když kolem sebe ve společně obývaném bytě projdete (není to snad 500krát denně?). Nehodí se ke svádění.

>> Ústa na ústa.

I tento druh polibku je vhodný na uvítanou (ale ne s kamarádkou!). Vyjadřuje náklonnost, která však nemusí vést hned k sexu. Je ideální při svatebních obřadech (to platí pro ženicha

s nevěstou; jako svatebčan dáte nevěstě jen letmý polibek na tvář).

>> Kousání.

Něžné kousání a tahání za rty patří

k mistrovským technikám svádění. Náš tip: Opatrně okusujte

a lízejte partnerčin spodní ret, přejíždějte jí špičkou jazyka po celých ústech, jakmile se svým jazykem dotknete toho jejího, stáhněte ho zpátky. Uvidíte, že taková malá předehra ji pěkně rozpálí.

>> S jazykem.

Klasika. Je to polibek, který vás může dovést přímo do ložnice. Hodí se pro nažhavení, jako pozdrav po několikatýdenním odloučení, na rozptýlení v kině (když vás film k smrti nudí). Líbat se prostě můžete, kdykoli se vám zachce. Ovšem při pohřbech (chcete-li dámu utěšit) a rodinných oslavách je to nemístné, jako polibek na zpečetění právě uzavřeného manželství trochu přehnané.
Pozor! Líbání - to už je vlastně sex. Pro většinu žen to ovšem neznamená, že musí nutně dojít na věc.

>> "Cucflek".

Většina žen sání kůže

s následkem malých podlitin zavrhuje. Ale jen do té míry, dokud vám něco takového nezpůsobí samy. Zkuste tuto techniku tehdy, pokud chcete, aby měla žena na noc strávenou s vámi nějakou památku. Její kolegové v práci váš "dárek" jistě nenechají bez povšimnutí…

Něžný vánek
Tento druh polibku může u partnera vyvolat příjemné mrazení, hlavně když nikam nepospícháme. Přejíždějte proto svými rty po partnerových ústech tak něžně, jako byste ho hladili tím nejjemnějším peříčkem. Přitom naklánějte hlavu ze strany na stranu. Když už jste rozehřály partnerovy rty, pomalu po nich jezděte špičkou jazyka a potom je ochlaďte jemným fouknutím. To ho neuvěřitelně vzruší.

2. Provokující štípnutí
Ukažte partnerovi, kdo je tady šéf! Zlehka mu prstem přejíždějte po ústech. Až budete na spodním rtu, chyťte jej mezi ukazováček a palec, trochu vyšpulte a přitáhněte za něj partnera k sobě. Potom si ten sladký kousek těla vložte do úst. Konečky prstů mu sice způsobíte slabou bolest, ale po tom někdy partner při líbání toužíl.

3. Vášnivé dýchání
Tato technika vám vyrazí dech! Spojte se s partnerem rty tak, že mezi nimi nepronikne ani vánek. Pomaličku a jemně do sebe vtahujte všechen vzduch z partnerových plic (aby to fungovalo, musí ale partner spolupracovat, proto mu svůj záměr předem vysvětlete). Když ho úplně »vysajete«, vyměňte si pozice, a nyní druhý partner vtahuje vzduch z vašich plic.

4. Nezbedné okusování
Něžně se rty dotkněte vašeho partnera těsně pod uchem, pomalu mu jezděte po krku a jemně zuby tiskněte jeho kůži. Takováto nezbedná kousnutí sexuálně povzbudí více než 80 procent lidí. Díky tomu, že při vzrušení vytváří tělo endorfin, který blokuje receptory bolesti, paradoxně vyvolává menší fyzické násilí erotický zážitek.

5. Čarovné vtáhnutí
Tento zvláštní polibek si můžete vychutnávat celé hodiny. Zakloňte hlavu a sevřete v ústech přítelův horní ret. Zároveň on sevře váš dolní ret. Tak se něžně spojíte. Pohybujte pomalu rty a jemně je vtahujte do sebe. Vyměňte si s partnerem pozici. Potom pomalu otevřete ústa a jemně do sebe vsajte celé přítelovy rty. Váš partner vám to oplatí. Těmito pohyby se do vašich rtů nahrne krev a stanou se velmi citlivé.

6. Oheň a led
Při večeři se zeptejte partnera, jestli by si nedal kávu se zmrzlinou. Dejte si doušek kávy, aby byla vaše ústa horká, a polibte přítele. Pak rychle, dokud ještě cítí na rtech teplo vašeho polibku, si zchlaďte ústa zmrzlinou a znovu ho polibte. Touto hrou mu dáte dvakrát více než obvykle.

7. Lovec pokladu
Pokud chcete objevit erotogenní zóny vašeho partnera, tak nejlepším způsobem je tento polibek. Začněte na zádech mezi lopatkami. Jemně mu na kůži kreslete jazykem malé kroužky a postupně přejíždějte jazykem po celém těle. Zapamatujete si, kde přesně jste se ho dotkli, když vzrušeně vzdychnul. Až pojedete jazykem zpět, soustřeďte se právě na toto místo. Erotogenní zóny jsou u každého člověka odlišné a dokonce se mohou měnit ze dne na den. Tento polibek najde na těle každé místo toužící po dotyku.

8. Cesta kolem světa
Až budete příště svým jazykem tancovat v partnerových ústech, dotkněte se jeho konečkem partnerova horního patra a jemně pokračujte směrem ke krku. Jazyk musíte mít pevný. Potom ho uvolněte a pohlaďte mu vnitřní stranu tváře, přejděte k jeho zubům a jemně mu je jazykem hlaďte, nejprve z vnitřní a pak z vnější strany.

9. Kolibřík
Když se jemně dotknete partnerova krku svými rty a něžně vzdychnete, dáte mu tím najevo daleko víc, než kdybyste mu řekli, že díky němu jste se ocitli v sedmém nebi. Váš hlas v něm vyvolá vibrace, které pocítí v celém těle. Přiložte rty k jeho pulsující žíle na krku a pomalu mu po ní přejíždějte a přitom bzučte jako kolibřík. Vzruší ho to tak, až mu naskočí husí kůže. Když změníte tón svého bzučení, vytvoříte nové spektrum této senzace.

10. Zápas jazyků
Každý náraz, který učiní váš partner během milování, zvyšuje jeho vzrušení o jeden stupeň. Když ho obdarujete ústní verzí, dosáhnete opravdu vřelého výsledku. Vklouzněte jazykem mezi jeho volně stisknuté rty a pomalu a svůdně s ním pohybujte dovnitř a ven.

zdroj : různý časáky :)