Jdi na obsah Jdi na menu
 


                   Nejžhavější zimní účesy

th_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gifth_snow.gif

Vyrob si hřívu podle posledních trendů. Letos letí vlny na všechny možné způsoby!


Rockerská helma

Hustá rovná ofina střižená těsně nad oči je poznávací značkou nespoutaných hvězd. Vyniknou pod ní tvoje oči i smyslné rty. Zkroť ji žehličkou, zbytek pramenů protoč na širokém kartáči a nech ležérně spadat na ramena. Pokud dáš hřívě výrazný blond nebo naopak uhrančivě černý nádech, můžeš se rovnou chopit mikrofonu.


Volná elegance

Nadýchané vlny padající na ramena nevyjdou z módy nikdy. Kštici vysuš přes kulatý kartáč a vlasy nad čelem vyfoukni do slušivého přehozu. S kulmou začni kouzlit od úrovně tváří. Jestliže máš kulatý obličej, hřívu kolem obličeje nech rovnou.


Romantické vlnobití

Kudrnami vypuštěnými z pěšinky se letos módní přehlídky jen hemží. Prameny nakruť ve střední části hlavy, kořínky nech vyrovnané a konce jemně pročeš. Celý účes na závěr přestříkej nelepivým lakem dodávajícím pružnost. Zkusit můžeš i zrzavý přeliv, v němž vyniknou hlavně šedé a zelené kočičí pohledy.


Vyčesaná dračice

Svůdně natupírovaná hříva představuje nejlepší volbu pro divoký silvestrovský mejdan. Vynikne v ní každý typ obličeje a čím víc ji rozčepýříš, tím víc budeš sexy! Vlasy nad čelem prosuš na velkých natáčkách. Zbylé prameny natupíruj a načeš tak, jako kdybys vyráběla culík.


Roztoč to!

Aby tvoje vlny nevypadaly strnule, osvoj si žhavá pravidla kroucení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pokud nemáš představu....

(maja, 17. 12. 2010 13:35)

Nic ve zlém, ale já chápu všechny účesy. Dá se říci, že sem je vyzkoušela a jsou výborné. Pokud nemáš představu tak se raději nečeš a taky to nikomu neříkej. Nevím na co ti budou fotky nějaké učesané hlavy, jen trošku přemýšlej a neboj se vzít hřeben do ruky. :)

obrazky

(Claire*admin*, 20. 8. 2007 13:36)

možná stačí mít představivost ;/ já si podle toho učes udělam bez problemu a taky sem vživotě neviděla obrázek tohle neni muj text je překopírovanej a přeloženej z angličtiny taky bych se vam na to mohla vypšoknout tak bych si prosila trochu důstojnosti ;)

Obrazky;

(Nastvana, 11. 8. 2007 10:09)

ja souhlasim!!Jak si podle toho navodu mama asi udelat uces????Jeste ktomu tak pitomej navod!!
Hele dej tam nejaky obrazky podle nich si lehko predstavim ten uces tys to tam v tom navodu zmastila a ten uces si nejde predstavit.Sorry jestly jsem te urazila ale ja rikam jen svuj nazor

nepis sproste do komentaru !

(Claire*admin*, 9. 7. 2007 13:31)

ahoj promin ale žádné vhodné obrázky sem nesehnala ... nepis do komentářů sprostě mohl by ti být zamítnut přístup na web ! díky za pochopení, ať už se to neopakuje Claire

nepis sproste do komentaru !

(Claire*admin*, 9. 7. 2007 13:26)

ahoj promin ale žádné vhodné obrázky sem nesehnala ... nepis do komentářů sprostě mohl by ti být zamítnut přístup na web ! díky za pochopení, ať už se to neopakuje Claire

kurva

(bara, 5. 7. 2007 16:03)

a co naky obrazky?