Jdi na obsah Jdi na menu
 


Magie lásky - 1.část

Od doby, kdy se Evě podařilo nalákat na kus jablka Adama, každá žena si touží tento husarský kousek zopakovat.Voníme se, svůdně oblékáme, češeme složité účesy a všechno jen proto, abychom přilákaly toho svého pana Užasného. My čarodějky jsme si tyto rituály ještě vylepšily o pár kouzel, zaříkadel a magických rituálů. Láska je překrásný cit, ale přináší s sebou mnohem víc než romantické spojení. Proto si dobře rozmyslete, zda o muže, kterého k sobě hodláte připoutat, s nímž chcete žít a mít společnou budoucnost, opravdu stojíte. Jedním ze základních konceptů magie, je ten, že ve vesmíru se nic neděje náhodně.

Dobře rozvažujte zda nezasahujete do milujícího srdce! Pokud váš vyvolený miluje někoho jiného, povede se vám sice ho k sobě přilákat, ale tento vztah vám nepřinese pravou lásku a štěstí. V magii lásky nespoléhejte však pouze na sílu magie, ale zároveň zapracujte sami na sobě(kadeřník, solárko, samoopalovácí krémy, cvičení, strava,...)

Pokud budete čarovat na lásku radši se pojistěte a zapojte více věcí jako je: kouzlo, afrodiziakum do pití nebo do jídla, talisman nebo váček na lásku (nosit při sobě nebo v kabelce), namazat se olejem lásky (i svého přítele,tím myslím nynějšího pokuď ho máte, nebo budoucího),.......

Čarodějnický med lásky

Potřeby: 1 hrnek světlého medu, 2 zlomené tyčinky skořice, 1 lžička celého hřebíčku, 1 kousíček zázvorového cukru ,2,5 cm kousek sušené citronové kůry, 2,5 cm kousek vanilkového lusku, 1 špetka mletého kardamonu, 2 růžové svíčky, 1 sklenici s uzávěrem

Postup: Všechny bylinky a med posilte svým magickým záměrem. Dejte bylinky do sklenice s uzávěrem, přidejte med a protřepávejte, dokud se všechny bylinky nenamočí. Uzavřete a dejte sklenici na oltář mezi dvě růžové svíčky. Rozsviťte je a nechte shořet. Med nechejte 3 týdny uležet na tmavém místě. Malé porce přidávejte do jídla a teplých nápojů k podpoře příjemných pocitů a lásky.

Koupel lásky

Potřeby:3 díly růžových okvětních plátků,2 díly libečku,1díl kopru

Postup: kopr, libeček, i růžové lístky smícháte, buď si je vsypete rovnou do vany, nebo je dáte do přírodnígo pytlíčku a necháte ponořené ve vaně, aby se mohla směs louhovat.V této směsi se koupejte denně, abyste do svého života přivolali lásku. Představujte si sami sebe jako milující osobu, hledající někoho podobného.

Koupel lásky II.

Potřeby: 3 díly růžových okvětních plátků, 2 díly růžové pelargonie, 1 díl rozmarýnu

Postup: Je stejný jako předcházející koupel. Nezapomeňte na vizualizaci budoucí/ho milého/milé.

Talisman lásky

Potřeby: 1 velký citron nebo pomeranč, 2 lžíce mleté skořice, 2 lžíce koriandru 2 lžíce zázvoru, 1 lžíce mletého fialkového kořene, celý hřebíček, 6 růžových svíček, olej na lásku, růžový provázek

Postup: Pokud toužíte upoutat muže, použijte pomeranč. Pokud ženu citron. Vyberte ovoce co není poškozeno. Bylinky rozmělněte. Vložte je do malé mističky, smíchejte a posilte svou potřebu lásky. Držte citron(pomeranč) a představujte si sebe sam/a ve v milostném vztahu. Pod citron nebo pomeranč dejte talíř, misku, abyste odchytili odkapávající šťávu.

Hřebíčky zapíchávejte do ovoce, jeden vedle druhého, pokračujte, dokud na povrchu citronu nebo pomeranče nevytvarujete přibližný tvar srdce. Za stálé vizualizace přidávejte hřebíček, dokud jím pomeranč nebude pokrytý celý.Až je ovoce pokryto hřebíčkem vyválejte ho v bylinkách, dokud nebude úplně pokryto milostými bylinkami. Nechte ovoce v míse 1 až 2 týdny, každý den s ovocem poválejte.

Po několika týdnech ovoce vyjměte, posilte svou magickou představu a umístěte jej na oltář. 6 růžových svíček pomažte olejem lásky. Svíčky dejte do kruhu kolem ovoce. Zapalte a nechte 9 minut hořet, zatímco si sebe představujtete v milostném vztahu. Pak ovažte ovoce růžovou nití, provázkem nebo přízí a zavěste na viditelné místo a párktrát za den k němu přičichněte. Svíčky musí dohořet, ovoce vykoná svou práci.

Nápis, který vám přinese cokoliv si budete přát

Potřeby: kousek pergamenového papíru, trocha vaší krve z levého malíčku

Postup: na kousek pergamenu napište krví z vašeho levého malíčku nápis ESAUE, přitom vizualizujte (schopnost si podrobně představit vše do nejmenšího detailu).

ESAUE
SS
AA
UU
ESAUE

Představujte si věc dokončenou, jak jste šťastná. Papírek si dobře uschovejte a noste ho v kabelce nebo v pytlíčku na krku.Pokud jste pracovala přesně a soustředěně, bude vám přání splněno.

Jak si udržet muže na dlouhou dobu

Potřeby:. Váš použitý kapesník, trochu kapek vaší krve

Postup: Vezměte váš kapesník, pokapejte jej trochou krve z vašeho levého malíčku. Kapesník spalte a přitom si představujte vašeho milého. Popel důkladně rozmělněte a přidejte vašemu milému do jídla jak to je na vaší fantazii, nejlepší je mu ho přidat do těsta na buchty, ale musí jí sníst sám) . Po celou dobu přípravy musíte myslet na svůj záměr.

Jak se zbavit nápadníka - francouzské kouzlo, chránící přednechtěnou pozorností

Potřeby: 2 pramínky vlasů, vrbový klacík, purpurová svíčka, větvička vrbiny penízkové

Ideální pro tento rituál je sobotní noc, když Měsíc ubývá. Vrbina penízková (lysimachia nummularia) se původně vyskytovala v severní Evropě a dnes je ji možné pěstovat v závěsných košíčcích. V mytologii symbolizovala závislost. Nejspíš díky způsobu, jakým přimyká ke všemu, na čem roste, a postupně to pokrývá svými výhonky.

Postup: Toto kouzlo je zasvěceno výhradně tobě, proto je musíš provádět potají. Vezmi pramen svých vlasů a pramen vlasů osoby, kterou od sebe chceš odradit. Oba prameny spleť dohromady ve směru hodinových ručiček a odříkávej při tom jméno své a jméno té osoby. Spletené vlasy pak namotej na vrbový klacík, opět ve směru hodinových ručiček. Zapal svíčku a vlasy třikrát protáhni jejím plamenem, aby se důkladně spojily. Oviň vrbový klacík vrbinou proti směru hodinových ručiček a přitom odříkávej následující zaklínadlo, doplněné o jméno osoby, které se chceš zbavit: "Nepřeji nikomu nic zlého, ale zbav mne (jméno), zbav mne (jméno)". Klacík ulož na temném, utajeném místě. Jak bude vrbina usychat a uvadat, bude odcházet nechtěná pozornost.

Magická růže - staré germánské kouzlo k získání muže snů

Potřeby: červená a bílá růže, svitek papíru, pramínek tvých vlasů, kousek růžové stuhy

Toto kouzlo pochází ze staré Germánie, kde růže byly symbolem mlčenlivosti. Bílou růži, nebo někde i jen její symbol, nosili lidé, kteří spolu chtěli tajně mluvit. V německých zemích se malované, nebo jinak ztvárněné růže často nacházely při hostinách, kde je zavěšovali nad stůl. Slova vyřčená pod těmito růžemi nesměla být vyzrazena :- ) Platilo to zvláště o slovech lásky - růže je zasvěcena bohyni lásky Venuši :- ) Zaříkání je nutné provádět v červnu za dorůstajícího Měsíce.

Postup: obstarej si červenou a bílou růži - neměly by být plně rozkvetlé. Nejvhodnější jsou klasické odrůdy sytě vonící. Na svitek papíru napiš, jaký by měl být vysněný milenec nebo milenka. Svitek pak omotej kolem pramínku svých vlasů. Vezmi obě růže a rozřízni je hodně ostrým nožem napůl. Potom k sobě přilož polovinu červené a polovinu bílé růže, se svitkem papíru a pramínkem vlasů vloženou doprostřed. Obě poloviny pak svaž růžovou stuhou dohromady, každou z nich polib a vlož je do plynoucí vody, třeba do potoka. Zbylé dvě poloviny růží ulož do země a popros Venuši, aby tvému kouzlu požehnala.

Past na milence - staré anglické kouzlo pro získání vyhlédnutého milence

Potřeby: růžová svíčka, špendlík, proužek papíru, červená, zelená a bílá stuha, kousek brslenového nebo vrbového dřeva

Tradičně předly vlnu hlavně svobodné dívky, a to na vřetenech z brslenu. Kulatý kámen s otvorem uprostřed byl umístěn na konci vřetena, aby bylo udržováno v chodu, což navozovalo asociaci mileneckého páru. Místo brslenu lze stejně dobře použít i vrbu. Zaříkadlo k přilákání vyhlédnutého milence by se mělo vyslovovat v pátek, cože je den zasvěcený Venuši, bohyni lásky, a při dorůstajícím měsíci, aby jeho síla byla co největší.

Postup: zaříkání vysněného milence nebo milenky dělej v pátek v noci, při svitu měsíce. Vybav si jeho podobu a dej mu magické jméno. Toto jméno pak vyrij špendlíkem do svíčky. Své jméno napiš na proužek papíru, ten omotej stuhami a mysli přitom na svoji lásku. Vystav svíčku, brslen i papír zabalený ve stuhách měsíčnímu světlu a požádej Venuši aby jim požehnala. Svíčku postav a zapal ji. Pak se soustřeď na její plamen a představuj si sebe a svoji lásku, jak se držíte za ruce. Omotej stuhy s papírem okolo brslenu, zatímco hořící svíčka stravuje vryté magické jméno tvé lásky. Kapajícím voskem pak zapečeť a uchyť oba konce stuhy k brslenu. Ten měj při sobě celou noc. Na druhý den stuhy rozpleť, tak osvobodíš kouzlo a přivoláš lásku.

Jak jej získat zpátky - navrácení partnera, který vás pomalu citově opuští

Nemáte tušení, zda váš milý už vás tak nemiluje, nemá-li milenku, nebo vás prostě přestal milovat. máte šanci to změnit.

Potřeby : větší jehla na šití, svíčka libovolné barvy, zápalky

Postup: Propíchněte knot svíčky jehlou, zapalte ji, plně se soustřeďte a proneste následující zaklínadlo:

Jehlo v plamenech, ohnivá jehlo - roztrhej jeho myšlenky - ať se třese, naříká - dokud se ke mně jeho srdce nevrátí!

Pomalu se zklidněte a jehlu v knotu nechte a vše si dobře ukliďte. Klidně se vraťte do postele. až bude vše podle vašich představ, můžete jehlu z knotu vyndat.

Jak jej získat zpátky II. - navrácení partnera

Potřeby: kousek látky, fotka vašeho milého, nový snubní prsten

Postup: Ušijte malou panenku z látky, která se mu bude podobat. Na tvář mu můžete přidat jeho fotografii. Šaty mu ušijte ze zářivého sametu. Na levou ruku mu navlékněte nový nepoužitý snubní prsten. Potom panenku vezměte do kostela a ukryjte někam za oltář nebo do jeho blízkosti třeba za kůr. Vaše láska bude okamžitě obnovena, ale držte se přesně instrukcí, jinak z jeho strany dojde ke zrušení lásky, manželství.

Jak jej získat zpátky III.

Potřeby: větší jehla na šití, kousek pergamenu

Postup: vezměte jehlu propíchněte si sním zápěstí, a krví napište na čistý pergamen vaše křestní jméno a jeho přijmení. Potom okolo jmen nakreslete čtverec a pergamen noste na srdci. Bude doma za týden.

Jak se opět setkat - jednoduché kouzlo pro začátečnice

Potřeby: svíce a vonné tyčinky pro zlepšení koncentrace

Postup: Kdyz spatříte muže, který vás zajímá, začněte si opakovat jeho jméno. Těsně před usnutím si pevně přejte ho vidět znovu (nezapomeňte na vizualizaci). Rozhodně ho znovu uvidíte.

Jak udržet muže v zajetí lásky

Potřeby: větší svíce, jehla

Postup: vejděte do kostela a zapalte Panence Marii za oběť svíci na které je jehlou vyryto jméno vašeho vyvoleného. Potom zašeptejte:

Drahá Matko Marie, směj se na mne. Uchovej ke mně tvoji lásku. Chci (proneste jméno). Celým svým srdcem. A přeji si, aby mne nikdy neopustil. Drahá Matko Marie, prosím tě o to!


A další kouzlo jak si jej udržet..

Potřeby: vaše a jeho odstřižky nehtů, sirky, svíce a vonné tyčinky na zlepšení koncentrace

Postup: vezměte nějaké vaše odstřižky nehtů a stejně tolik i jeho odstřižků a dohromady je o půlnoci spalte. Plně se při tom koncentrujte a snažte se co nejlépe představit si jeho obraz.

Jak probudit lásku muže

Potřeby: trocha půdy, malý hliněný květináč, hrst semínek měsíčku

Měsíček ( calendula officinalis ) byl od nepaměti symbolem vytrvalosti. Slovo "calendula " je z latinského "calends ", což znamená první den v měsíci. Ve středomoří, které je její domovinou, kvete měsíček vždy první den v měsíci a to po celý rok, takže vykazuje příbuznost s ženou a její periodou. V Británii je měsíček nazýván "odznak manžela" a byl často používán jako svatební ozdoba na dveřích nevěstina příbytku.

Postup: nejdříve si musíš do květináče obstarat trochu půdy, v níž nechal otisk nohy tvůj milenec nebo partner. Nemusí jí být tolik, aby naplnila celý květináč, ale aspoň část půdy v něm musí pocházet z tohoto zdroje. Při dorůstajícím měsíci a nebo za úplňku, když má měsíc největší sílu, a nejlépe na konci jara nebo v létě, zasaď do květináče semínka měsíčku. Přitom si tiše prozpěvuj a mysli láskyplně na svého milence. Květináč postav na slunné místo a kytku pečlivě zalévej a ošetřuj. Květiny netrhej, tím by kouzlo ztratilo svoji sílu. Na podzim seber semínka a schovej je do příštího jara, kdy je stejným způsobem zasadíš znovu.

Rituál na získání lásky - z keltské magie

Potřeby: 2x růžovou svíčku, kotlík (kastrůlek), kadidlo (kuřidlo) lásky nebo např. růže,...

Postup: Za přibývajícího měsíce, v pátek postavte kotlík na oltář (místo vašeho pracoviště) mezi dvě růžové svíčky. Do kotlíku postavte fuchsiově červenou svíčku. Zapalte kadidlo lásky a růžové svíčky. Hůlkou (nebo nožem ) 3x zaťukejte na kotlík a říkejte:

Hledám jeho/ji a také ho/ji najdu. Přiveď ho/ji a upoutej ho. Nechť srdce srdci navěky patří. Jak pravím, tak ať se i stane.

Znovu 3x zaťukejte na kotlík. Rozsviťte fuchsiovou červenou svíčku, abyste uspíšili účinek kouzla. Pak můžete rituál ukončit, ale svíčky nechte dohořet